Logo icon

Valters un Čaks ''Savādā meitene''

Kategorija Mūzika un deja, apkaime: Brocēni, Brocēnu pilsēta, autors: Biedrība "Kamols"


Izdot CD “Savādā meitene”, kurā būs 10 kompozīcijas, kuras radījis komponists Egons Valters ar dzejas klasiķa Aleksandra Čaka tekstiem.

3,448€  līdz šim no   2,100€
3,448€  /   2,100€
0 Sekundes atlikušas

3,448€ (164%)

119 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Janvāris 12, 2022
balsot100

Albuma dizains

Atjaunināts Maijs 20, 2022

Image title

Jau maija beigās tiks prezentēts 10 kompozīciju albums "Savādā meitene", kuru komponists Egons Valters radījis ar dzejnieka Aleksandra Čaka spilgtajiem dzejoļiem.

Atjaunināts Maijs 20, 2022

Pirmā no kompozīcijām, kas jau šobrīd tiek nodota klausītāju vērtējumam, ir Egona Valtera vecākā dēla Laura Valtera iedziedātā "Mīlētāja dziesma". Dziesmai tapis arī video, ko veidojis Andis Sipjāgins.

"Čaks uzrunā mani tik sen... jau no skolas laikiem. Ar renstelēm un noteku caurulēm, saulrieta saskrāpētām debesīm, ar piedūmotiem krogiem, savādām meitenēm un citiem spilgtiem dzejas tēliem. Uzrunā un nelaiž vaļā. Tāpēc ik pa brīdim ir tapušas dziesmas, kas tagad pulcējušās vienkopus albumā "Savādā meitene"," stāsta dziesmu autors Egons Valters.

Albumā kompozīcijas iedziedājuši Egona dēli Lauris un Krišjānis Valteri, kā arī Madara Orola, Uldis Veigurs. Tā ieskaņošanā piedalījušies talantīgie mūziķi: Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti, dziesmu aranžijas), Jānis Rubiks (kontrabass, basģitāra), Dmitrijs Tarasovs (ģitāras), Krišjānis Bremšs (sitaminstrumenti), Uldis Veigurs (saksofons), Tomass Ančs (čells). Par albuma skaņu rūpējās Didzis Simanovičs un Reinis Kārkliņš, dizainu veidoja Lauris Kalniņš.

Albuma "Savādā meitene" prezentācijas koncerts notiks Saldus mūzikas skolas akustiskajā zālē, 29. maijā plkst.17:00. Biļetes vēl ir pieejamas www.bilesuparadize.lv![Image title](https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/projektubanka-s3/uploads/image/file/3280/medium_14553937t1ha905.jpg) Your text to link here...

Loading
Biedrība "Kamols"

Par Biedrība "Kamols"

Izdot CD “Savādā meitene”, kurā būs 10 kompozīcijas, kuras radījis komponists Egons Valters ar dzejas klasiķa Aleksandra Čaka tekstiem.

Uzdod jautājumu