Logo icon

Politiķu Cepiens sarunu festivālā LAMPA

Kategorija Pasākumi, apkaime: Cēsis, Cēsis Municipality, autors: Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS


Latvijas labākie stāvkomiķi kopā ar zināmākajiem un drosmīgākajiem politiķiem pasmiesies par sevi atvērtā, veselīga humora pilnā gaisotnē.

233€  līdz šim no   5,000€
233€  /   5,000€
0 Sekundes atlikušas

233€ (4%)

14 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts nesasniedza nepieciešamo mērķi 5,000€ līdz Jūnijs 01, 2016 un tādēļ netika finansēts
balsot0

Cepiens būs!

Atjaunināts Jūnijs 03, 2016

Paldies visiem, kuri atbalstīja Sarunu festivāla LAMPA pasākumu “Politiķu cepiens” projektu bankā - mēs to no sirds novērtējam! Iespēja vākt līdzekļus Cepienam caur projektu banku mums pierādīja, ka ne tikai mums ir svarīgs šis notikums, bet arī Jums, tāpēc mēs turpināsiem strādāt, lai šī gada LAMPĀ politiķu cepināšana būtu.

Diemžēl projektu bankā Cepiena norisei nepieciešamos līdzekļus savākt nav izdevies, tomēr ir skaidrs, ka mēģināt bija vērts - Sarunu festivāls LAMPA un Cepiens bez jūsu, tā apmeklētāju atbalsta pastāvēt nevarēs, bet mums ir jāatrod veids, kādā apmeklētāji būtu gatavi tam palīdzēt notikt.

Esam pārliecināti, ka “Politiķu cepiens” ir svarīga un neatņemama LAMPAs sastāvdaļa, ticam, ka tā domājat arī jūs, tāpēc darīsim visu iespējamo, lai piesaistītu citus resursus. Ja tomēr vēlies atbalstīt “Politiķu cepiena” un visa festivāla norisi, to iespējams izdarīt ziedojot: http://www.festivalslampa.lv/lv/piedalies/

Ieeja Sarunu festivālā LAMPA ir un paliks bez maksas, tajā skaitā, arī uz “Politiķu cepienu”.

Uz tikšanos Sarunu festivālā LAMPA 2016 no 1. – 2.jūlijam Cēsu pils parkā!

Loading
Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Par Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Fonds DOTS ir nevalstiska organizācija, kas palīdz rasties risinājumiem un idejām atvērtas sabiedrības attīstībai Latvijā.

Uzdod jautājumu