Logo icon

Piena svētku īsfilma "Laura un Vineta"

Kategorija Kino un Video, apkaime: Riga, Latvia, autors: Piena Svētki


"Piena” komandas jaunā īsfilma “Laura un Vineta” – ziemeļnieciska komēdija ar fantastikas elementiem!

3,675€  līdz šim no   3,000€
3,675€  /   3,000€
0 Sekundes atlikušas

3,675€ (122%)

65 ieguldītāji

0 Sekundes atlikušas

Šis projekts bija veiksmīgs un tika finansēts Jūlijs 30, 2017
balsot0

Pirmizrādi piedzīvo šī gada Piena svētku īsfilma Laura un Vineta

Atjaunināts Augusts 10, 2017

Ar vislielāko prieku un lepnumu darām jums zināmu, ka šodien saules gaismu ir ieraudzījusi mūsu ilgi gatavotā un jūsu gaidītā Piena svētku filma "Laura un Vineta".

Sekojot Piena svētku vadmotīvam, arī īsfilmai ir fantastikas piegarša:

Parastā vasaras naktī parastā piemājas kartupeļu laukā nokrīt kaut kas neparasts. Drošības apsvērumu dēļ zemniekam Aldim uz laiku māja jāpamet. Vai spocīgajam ierēdnim Eināram izdosies ar spēku un viltu šķirt Aldi no viņa leģendārajiem kartupeļiem?

“Laura un Vineta” ir unikāla ar to, ka ir viena no pirmajām pilntiesīgajām pašmāju fantastikas filmām, kā arī līdz šim lielākā un ambiciozākā Piena svētku īsfilma - filmas uzņemšana norisinājās Neretas novadā, kā arī tam īpaši uzbūvētajās dekorācijās Rīgā, Sporta ielā 2. Pie filmas strādāja Roberts Kuļenko, operators Jurģis Kmins, montāžas režisori - Roberts Kuļenko un Julie Vinten, par specefektiem atbildēja Armands Blumbergs, Nauris Ašenkampfs, Dagnis Krusts, Jānis Spēlmanis, Valdis Liseks un pats Roberts Kuļenko.

Pēc spraiga un saspringta, bet pozitīva uzņemšanas perioda “Laura un Vineta” jau ir pieejama skatītājiem: http://ej.uz/pienafilma2017

Piena svētki šogad norisināsies 19.-20. augustā K.K. fon Stricka villas dārzā: http://ej.uz/pienasvetki ,

“Laura un Vineta” Latvija, 2017. gads Režisors: Roberts Kuļenko, Operators: Jurģis Kmins, Scenārijs: Pēteris Pūrītis, Roberts Kuļenko, Producenti: Mārtiņš Mielavs, Aldona Jakšta, Roberts Kuļenko, Galvenajās lomās: Leons Leščinskis, Uģis Rotbergs, Tatjana Lukašenkova, Armands Berģis.

Image title

Kampaņa ir noslēgusies, filma ir ceļa pie skatītajiem!

Atjaunināts Augusts 02, 2017

Hip-hip-urrā!!! Ar vislielāko prieku paziņojam, ka filmas “Laura un Vineta” kolektīvā ieguldījuma kampaņa ir noslēgusies, un noslēgusies veiksmīgi - mērķis ir ne tikai sasniegts, bet arī pārsniegts ar uzviju! Paldies jums!!!

Un tiešām - bez jums nebūtu filmas, un mēs novērtējam katru, kurš noticēja, novērtēja un atbalstīja mūsu trako ideju par pirmo pašmaju sci-fi komēdiju, un ieguldījuma apmēram nav nozīmes, jūs visi esat lieliski un mēs brīnišķīgi zinām, kas jūs esat: http://ej.uz/pienafilmasdraugi

Ar tiem, kuri atbalstīja filmu 10,- EUR un augstākos atlīdzību līmeņos, mēs tiksimies jau 8. augustā K.K. fon Stricka villā uz īpašo filmas pirmizrādi ar tās autoriem, tajā pat vakarā filma būs pieejama arī tiešsaistē, bet nedaudz vēlāk ar mazu īstu kinoentuziastu grupiņu Roberts Kuļenko novadīs neaizmirstamu meistarklasi!

Visbeidzot, par būtisko, kādēļ arī šis viss - tiekamies uz ikgadējiem Piena svētkiem šī gada 19.-20. augustā K.K. fon Stricka villas dārzā! Pasākuma programma: http://ej.uz/pienasvetki

Image title

FINIŠA TAISNĒ

Atjaunināts Jūlijs 28, 2017

Tikai dažas dienas atlikušas līdz "Lauras un Vinetas" kolektīvā ieguldījuma kampaņas noslēgumam un mēs gribam pateikt lielu un sirsnīgu "Paldies!" ikvienam, kurš pielika savu artavu projekta realizācijā - nepieciešamā summa ir savākta un arī pārsniegta, un par to filmas veidotāju komandai ir patiešām neviltots prieks!

Kampaņa nu ir stadijā, kad vēlreiz gribam atgādināt par iespēju būt kopā ar mums filmas pirmizrādes pasākumā - varam pačukstēt, ka tas notiks 8. augusta vakarā K.K. fon Stricka villā, ar dzērieniem, uzkodām un filmas veidotāju klātbūtni, kā arī dažādiem interesantiem pārsteigumiem (10,- EUR atbalsta līmenis). Un neaizmirsīsim par Roberta Kuļenko meistarklasi, kura solās būt īpaši laba un atklās arī daudzas lietas par "Lauras un Vinetas" tapšanu - dažas vietas vēl pieejamas (35,- EUR atbalsta līmenis).

Saraujam vēl pēdējo reizi, padodam tālāk un tiekamies 8. augustā "Lauras un Vinetas" pirmizrādē!

Un dažas jaunas bildes no mūsu pēdējās filmēšanas dienas (foto autors: Uldis Krusts)

Tiekamies! Image title Image title Image title Image title Image title Image title

Loading
Piena Svētki

Par Piena Svētki

Piena svētki ir ikgadējs vasaras pilsētas festivāls, kas apvieno mūziku, mākslu, cirku un izklaidi.

Uzdod jautājumu